Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Kastamonu Uçak Biletiniz THY’den

Kastamonu Uçak Biletiniz THY’denUçak bileti sektörüne yeni adım atan Kastamonu şehri, Türk Hava Yolları (THY) ile İstanbul Atatürk Havalimanı bağlantısı kuruyor. Karşılıklı olarak düzenlenen İstanbul – Kastamonu seferleri, hava sahasına kavuşan Kastamonulular tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanmıştır.


Şehir merkezine 11 kilometre kadar uzaklıkta yer alan Kastamonu Havalimanı, uzun yıllardır atıl bir şekilde bekletiliyordu. Kastamonu Uzunyazı Havalimanı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından ortak olarak yürütülen revize çalışmalarının ardından 2013 yılında tekrar uçuş hayatına başlamıştır. Kastamonu uçak bileti seçeneklerinde, tüm uçuş vergileri dahil olmak üzere tek yön için 64 TL’den başlayan fiyatlar sunan Türk Hava Yolları (THY), 1 saat 10 dakika gibi makul bir zamanda uçuş seferini tamamlamış oluyor.


İstanbul – Kastamonu uçak bileti satın almak için 444 1 883 numaralı çağrı merkezi ve PratikUcakBileti.com online uçak bileti portalı hizmet vermektedir.

 

Haberler

 • Uçak Bileti Fırsatları

  Uçak bileti fırsatları ile THY, Pegasus, AtlasJet, AnadoluJet, BoraJet, SunExpress uçak bileti satın almak için tıklayınız. 

   
 • İzmir Adnan Menderes Havalimanı

  İzmir Adnan Menderes Havalimanı, yeni iç hatlar terminali ile uçak bileti sektöründeki ağırlığını artıracak. Ayrıntılar...

   
 • Batman Havalimanı

  Batman Havalimanı, uçak bileti işlemleri ve Batman Havalimanı çalışmaları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.